SUPER OFERTA
KOLOR PUDROWY RÓŻ
Sala w kolorze "lazurowym"
Sala w kolorze "pudrowy róż"
Ślub w plenerze
WEJŚCIE GŁÓWNE
Ogród
Dworek Wiktoria-fontanna
Pokój-Apartament
Łazienka- Apartament
WESELA
Dworek Wiktoria to urokliwe miejsce na zorganizowanie wesela. Zapraszamy osoby z okolic Stargardu, Choszczna, Pyrzyc, Dobrzan, Szczecina i nie tylko. Posiadamy dwie sale weselne w pełni klimatyzowane, mieszczące blisko 180 osób.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych.

Organizujemy dodatkowo płatne:

• Pokaz Barmański
Istnieje możliwość zamówienia pokazu barmańskiego na wesele. Żonglowanie butelkami, dym z kieliszków i płonące drinki i dobra muzyka… To przedsmak tego jak może wyglądać jedna z waszych atrakcji weselnych. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po zakończonym pokazie będziecie mogli wraz z gośćmi spróbować jak smakują drinki przygotowywane podczas pokazu.

• Animator zabaw dla najmłodszych.
Istnieje również możliwość wynajęcia animatora zabaw dla najmłodszych. O najmłodszych gościach na weselu nie ma co zapominać. Pamiętacie jak to było gdy Wy jako dzieci musieliście iść na wesele? No właśnie, nie pozwólcie by słowo „NUDA” kojarzyło się potem najmłodszym z Waszym ślubem i weselem. W specjalnie przygotowanym kąciku zapewnimy najmłodszym najlepszą opiekę i doskonałą zabawą. Dzieci uczestniczą w grach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich, podczas gdy rodzice mogą oddać się kilkugodzinnej zabawie bez obaw o swoje pociechy.

• Tort weselny
Współpracujemy z renomowaną cukiernią , która przygotowuje pyszne torty weselne.

• Fajerwerki
Na życzenie Państwa Młodych organizujemy pokaz sztucznych ogni w trakcie wesela. Tak możecie przecież celebrować wasze wesele. Wyjście na zewnątrz na pewno dobrze zrobi wszystkim gościom bo nie ma jak chwila relaksu na świeżym powietrzu podczas wesela.

• Ślub w plenerze
Posiadamy piękny ogród w którym uroczystość zaślubin na świeżym powietrzu, sprawi że "ten" moment stanie się urokliwy i niepowtarzalny.

• Foto Budka
Innowacyjne urządzenie do robienia zabawnych, ekspresowych zdjęć na imprezach - idealna atrakcja na wesele. Fotobudka na imprezie to zawsze dobra zabawa i dobra okazja do integracji Gości podczas pozowania do wspólnych zdjęć przy Fotobudce na weselu.
Fotobudka to również personalizowane, doskonałej fotograficznej jakości, natychmiast dostępne odbitki podczas wesela!
Do dyspozycji jest odpowiedni do wesela kufer pełen zabawnych akcesoriów, gadżetów i rekwizytów (okulary/ czapki/ peruki/ itp.) - pobudzających wyobraźnię i kreatywność Gości podczas ustawiania się i pozowania do śmiesznych zdjęć weselnych.

Na życzenia Państwa młodych jesteśmy w stanie zorganizować każdą, nawet tą najtrudniejszą usługę na weselu, dla innych nieosiągalną, np. atrakcje militarne podczas drogi z Kościoła na salę weselną.

Zobacz nasze menu weselne:
- MENU WESELNE
LOSOWO Z GALERII