Oceny naszych klentów

Co o nas mówią?

Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni z wesela w Dworku Wiktoria. Doskonały kontakt z cała kadra, nastawioną bardzo pozytywnie i przychylną do każdej prośby pary młodej i gości! Sala marzenie, wystrój elegancki i nowoczesny jednocześnie, nastrajajacy w weselny nastrój od samego wejscia, Panie Kelnerki działające bardzo sprawnie, dyspozycyjnie, szybko i do tego cała noc z uśmiechem na twarzy, przepyszne jedzenie, którego ilością nie da się nigdy przejesc! Piękny ogród również dopełnia cudownego obrazu miejsca na tak piękny wyjątkowy dzień 🙂 Wesele przygotowane w Dworku przeszło nasze oczekiwania, wiedzieliśmy że będzie pięknie, ale nie spodziewaliśmy się aż takiego wrażenia, jakie wywarło na nas i wszystkich gościach!!!! Polecamy z całego serca !!!!!
Nasze wesele w Dworku Wiktoria było wyjątkowe ! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Przepiękna sala i przemiła obsługa, kelnerki całą noc pracowały z uśmiechem na twarzy. Pani Kasia z obsługi cierpliwie spełniała wszystkie prośby Jedzenie przepyszne ( jeszcze nie spotkałam się z tak dobrym jedzeniem na sali weselnej) w bardzo dużej ilości. Dodatkowo polecam stół wiejski i fontannę czekoladową Pokaz fajerwerków był przepiękny. Bardzo dziękujemy Pani Agacie za organizację naszego mega wesela oraz całej obsłudze Polecam !

Dworek Wiktoria to urokliwe miejsce na zorganizowanie wesela. Zapraszamy osoby z okolic Stargardu, Choszczna, Pyrzyc, Dobrzan, Szczecina i nie tylko. Posiadamy dwie sale weselne w pełni klimatyzowane, mieszczące blisko 180 osób.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych.

Organizujemy eleganckie przyjęcia weselne oraz każdą imprezę okolicznościową.
 

Każda impreza zorganizowana może być uzupełniona ciepłymi posiłkami ustalonymi indywidualnie do potrzeb gości, wybraną przez Państwa muzyką – za niewielką opłatą – graną przez orkiestrę lub Dj.

 

 

Ten nowoczesny obiekt posiada profesjonalne wyposażenie do przeprowadzenia konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych na najwyższym poziomie.
Do dyspozycji gości jest stół bilardowy.

Obiekt jest profesjonalnie dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Posiada pokój z łazienką dostosowany do wymogów oraz windę, która ułatwia swobodne poruszanie się pomiędzy piętrami budynku.

 

Dla osób kochających przyrodę, otoczenie roślin możemy zaoferować ślub w pięknym ogrodzie, w którym uroczystość zaślubin na świeżym powietrzu sprawi, że „ten” moment stanie się urokliwy i niepowtarzalny.

Nasz namiot to oryginalna sala weselna o powierzchni około 400 m2. Możemy w nim zorganizować wesele na 200 osób.
Podłoga namiotu jest z terakoty, a ściany oraz sufit ozdobione białym materiałem.
Posiadamy do wyboru  prostokątne  oraz okrągłe stoły.

Dodatkowo polecamy

Pokaz Barmański

Istnieje możliwość zamówienia pokazu barmańskiego na wesele. Żonglowanie butelkami, dym z kieliszków i płonące drinki i dobra muzyka… To przedsmak tego jak może wyglądać jedna z waszych atrakcji weselnych. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że po zakończonym pokazie będziecie mogli wraz z gośćmi spróbować jak smakują drinki przygotowywane podczas pokazu.

Animator zabaw dla najmłodszych

Istnieje również możliwość wynajęcia animatora zabaw dla najmłodszych. O najmłodszych gościach na weselu nie ma co zapominać. Pamiętacie jak to było gdy Wy jako dzieci musieliście iść na wesele? No właśnie, nie pozwólcie by słowo „NUDA” kojarzyło się potem najmłodszym z Waszym ślubem i weselem. W specjalnie przygotowanym kąciku zapewnimy najmłodszym najlepszą opiekę i doskonałą zabawą. Dzieci uczestniczą w grach i konkursach przygotowanych specjalnie dla nich, podczas gdy rodzice mogą oddać się kilkugodzinnej zabawie bez obaw o swoje pociechy.

Fotobudka

Innowacyjne urządzenie do robienia zabawnych, ekspresowych zdjęć na imprezach – idealna atrakcja na wesele. Fotobudka na imprezie to zawsze dobra zabawa i dobra okazja do integracji Gości podczas pozowania do wspólnych zdjęć przy Fotobudce na weselu.
Fotobudka to również personalizowane, doskonałej fotograficznej jakości, natychmiast dostępne odbitki podczas wesela!
Do dyspozycji jest odpowiedni do wesela kufer pełen zabawnych akcesoriów, gadżetów i rekwizytów (okulary/ czapki/ peruki/ itp.) – pobudzających wyobraźnię i kreatywność Gości podczas ustawiania się i pozowania do śmiesznych zdjęć weselnych.

 

Fajerwerki

Na życzenie Państwa Młodych organizujemy pokaz sztucznych ogni w trakcie wesela. Tak możecie przecież celebrować wasze wesele. Wyjście na zewnątrz na pewno dobrze zrobi wszystkim gościom bo nie ma jak chwila relaksu na świeżym powietrzu podczas wesela.

Ślub w plenerze

Posiadamy piękny ogród w którym uroczystość zaślubin na świeżym powietrzu, sprawi że „ten” moment stanie się urokliwy i niepowtarzalny.

Tort weselny

Współpracujemy z renomowaną cukiernią , która przygotowuje pyszne torty weselne.

Na życzenia Państwa młodych jesteśmy w stanie zorganizować każdą, nawet tą najtrudniejszą usługę na weselu, dla innych nieosiągalną, np. atrakcje militarne podczas drogi z Kościoła na salę weselną.